Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Mavi Kalp Kolye

22.478,00 TL

Mavi kalp kolye ile kalbinin güzelliğini mavi renkle tenine yansıtmaya ne dersin? Altının ışıltısı ruhunu kuşatıyorken, samimiyet ve mutluluğu simgeleyen turkuaz rengi kalbinle bağ kuruyor. Cetaş'ın eşsiz ve kusursuz Bir dilek tut koleksiyonundan Altın kalp kolye tüm zarafetiyle ve dikkat çekici tavrıyla tarzını tamamlayacak.

Stok Kodu 14A23L02411
Barkod 14A23L02411 - Gram : 6,79 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,79 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Mavi Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Mavi Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Mavi Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Mavi Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Mavi Kalp Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.