Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Kutup Yıldızı Bileklik

29.736,00 TL

Kutup yıldızı daima kuzeyi gösterdiğinden yön bulma özelliğini ifade eder ve en parlak yıldızdır. Zarif ve estetik altın halkların görünümüyle, baş döndüren parıltılı altının ahengi Kutup yıldızı altın bileklik de buluşuyor. Tek bir detayla yaşamınızda kendi ışığınla doğru yolda çarpıcı bir duruş sergilemek senin elinde!

Stok Kodu 14A23E00292
Barkod 14A23E00292 - Gram : 11,92 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 11,92 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kutup Yıldızı Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kutup Yıldızı Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kutup Yıldızı Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kutup Yıldızı Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kutup Yıldızı Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.