Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Gurmet Zincir Baget Bileklik

12.996,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile estetik ve ışıltılı havayı yakala! Gurmet baget bileklik ile klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Baget ve gurmetin parlak dokunuşların güçlü hazzı hissediliyorken; ışıltılı taşlar senin bilekliğini aşkla çevreliyor.

Stok Kodu 14A23E02961
Barkod 14A23E02961 - Gram : 4,16 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,16 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Gurmet Zincir Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Gurmet Zincir Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Gurmet Zincir Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Gurmet Zincir Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Gurmet Zincir Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.