Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Eterna Kutup Yıldızı Yüzük

31.069,00 TL

Kutup Yıldızı, gün boyunca yer değiştirmez ve daima kuzeyi gösterir. Bu özelliği nedeniyle tarih boyunca yön bulma ve seyir amacıyla kullanılmıştır. Derin bir anlama sahip olan Cetaş kutup yıldızı yüzük, sedeften gelen ışıltılı parıltısıyla bütünleşerek efsunlu bir görünüme kavuşup seninle buluşmayı bekliyor.

Stok Kodu 14A24N03644
Barkod 14A24N03644 - Gram : 9,15 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Bu ürün 9,15 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Eterna Kutup Yıldızı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Eterna Kutup Yıldızı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Eterna Kutup Yıldızı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Eterna Kutup Yıldızı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Eterna Kutup Yıldızı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.