Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Eterna Koleksiyon Yüzük

18.251,00 TL

Güneşi kıskandıran altın ışıltısını en zarif ve en özel tasarımlarına yorumlayan Cetaş, Eterna Koleksiyonundan eşsiz bir Altın tasarım yüzüğü sizlere sunuyor. Eterna: sonsuzluğu ifade eder. Bu en güzel ifadeyi altınla taçlandıran ve kusursuz tasarımlara imza atan Cetaş, Eterna altın yüzük ile tenini kuşatmak için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu 14A3N96859
Barkod 14A3N96859 - Gram : 4,70 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,70 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Eterna Koleksiyon Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Eterna Koleksiyon Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Eterna Koleksiyon Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Eterna Koleksiyon Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Eterna Koleksiyon Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.