Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe

4.939,00 TL

Küçük halkayı çevreleyen büyük halka korumacı ve anaç yanını ifade ediyor. Senin ışıltın koruduğun her şeye güç veriyorken, ışığın açısını da hareketli altın toplarla yönetiyorsun. Gücü kontrol etmenin hazzını hak ettiğin şekilde yaşamak için o seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1M41124
Barkod 14A1M41124 - Gram : 3,88 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap