Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Sarı Altın Jazibee Baget Küpe

15.524,00 TL

Baget tarz, birçok çeşidi ve modeli ile her kadının vazgeçilmez bir parçası oluyor ve şıklığı ile tüm ışığı sana odaklıyor. Özel günlerini hayal et ve kendi baget küpeni almak için hazırlan! Minik baget taşalrın damla formuna bürünürek klasikten uzak modern tasarımı ile baget küpe seni bekliyor.

Stok Kodu 14A24M00076
Barkod 14A24M00076 - Gram : 4,59 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,59 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Jazibee Baget Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Jazibee Baget Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Jazibee Baget Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Jazibee Baget Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Jazibee Baget Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.