Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Altın Ezme Kutup Yıldızı Bileklik

12.962,00 TL

Tek bir detayla yaşamında kendi ışığınla doğru yolda çarpıcı bir duruş sergile! Kutup yıldızı daima kuzeyi gösterdiğinden yön bulma özelliğini ifade eder ve en parlak yıldızdır. Zarif ve estetik görünümüyle, baş döndüren ezme zincirin ahengi, Kutup yıldızı altın bileklikte buluşuyor.

Stok Kodu 14A23L01661
Barkod 14A23L01661 - Gram : 4,80 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,80 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Ezme Kutup Yıldızı Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Ezme Kutup Yıldızı Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Ezme Kutup Yıldızı Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Ezme Kutup Yıldızı Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Ezme Kutup Yıldızı Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.