Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Soul Dance Bileklik

26.294,00 TL

Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Yepyeni bir başlangıç veya yepyeni bir düşünce tarzını ifade etmenin en iyi yolu haline geliyor. Saf sevginin en derin anlamı olan kelebek, altın renk ile sana ihtişamlı ve görkemli bir duruş katıyor. Kenarlarında bulunan taşlar görkemine ışıltı ekliyor ve seni etkileyici bir görünüme büründürüyor. Roberto Bravonun kusursuz koleksiyonundan Soul Dance Bileklik, asilliğinizi çarpıcı hale getiriyor.

Stok Kodu 14A3M96579
Barkod 14A3M96579 - Gram : 6,56 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,56 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Soul Dance Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Soul Dance Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Soul Dance Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Soul Dance Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Soul Dance Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.