Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bilezik

42.915,00 TL

8 Ayar Gurmet Altın Bilezik, parıltısını ve minik taşların ışıltısını senin için yansıtıyor. Altın gurmet bilezik, toka kısmındaki ışıltılı görünümü, iç içe geçmiş halkaların tok ve rahat görünümü ile her gününde rahatça kullanabileceğin tamamlayıcı bir parça oluyorken, üç boyutlu zinciri ile farklı bir estetik kazanıyor.

Stok Kodu 08A3M00068
Barkod 08A3M00068 - Gram : 26,30 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 26,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Sarı Altın Gurmet Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.