Çağrı Merkezi: 444 0 626

8 Ayar Altın Ezme Zincir Çağla Gerdanlık

16.522,00 TL

Estetik balıksırtı zincir dokunuşu ile ışığın gücünü keşfet, sarı altın rengi sana lüksü yaşatsın! Çağla x Ema Koleksiyonundan ezme zincir altın kolye ile teninde fark yaratmak ve ışıltıyı hissetmek senin elinde!

Stok Kodu 08A3M00583
Barkod 08A3M00583 - Gram : 10,55 gram
Renk Sarı
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 10,55 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 8 Ayar Altın Ezme Zincir Çağla Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 8 Ayar Altın Ezme Zincir Çağla Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 8 Ayar Altın Ezme Zincir Çağla Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 8 Ayar Altın Ezme Zincir Çağla Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

8 Ayar Altın Ezme Zincir Çağla Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.