Çağrı Merkezi: 444 0 626

22 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik

29.024,00 TL

Çeyrek bilekliğin, birbirleri içerisine geçmiş zincirleri, şık tasarımın bütünlüğüne uzanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrekli bileklik, zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor. Nazar boncuk detayı ile küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyorken, çeyrekli bileklik her gününe uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 22A1L00186
Barkod 22A1L00186 - Gram : 8,40 gram
Renk Sarı
Ayar 22 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,40 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 22 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 22 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 22 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır. Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 22 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

22 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.