Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Üç Renkli AltınÜçlü Halka Kolye

8.591,00 TL

Estetik bir ruha dokunan ve zarafetin zirvede olduğu, beyaz, rose ve sarı altının birbiri ile ahenk içinde dans etmesi tenine ışıltı katacak. Üç renkli altın halka kolye, üzerindeki parıltılı taşlarla daha da büyüleyici bir hale bürünüyor.

Stok Kodu 14A23E04875
Barkod 14A23E04875 - Gram : 3,24 gram
Renk Sarı - Beyaz - Rose
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,24 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli AltınÜçlü Halka Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli AltınÜçlü Halka Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli AltınÜçlü Halka Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli AltınÜçlü Halka Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli AltınÜçlü Halka Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.