Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tuğra Tasarım Kolye Ucu

14.179,00 TL

Son dönemlerin trendinde yerini alan Yarım Altın Kolye Ucu, altının gücüyle seni buluşturmak için bekliyor. Yarım altının etrafını saran altın topların zarif tarzı ve Osmanlının en değerli imzası tuğra sembolü altına farklı bir görünüm sağlayarak sitiline imza atıyor.

Stok Kodu 14A23E00522
Barkod 14A23E00522 - Gram : 4,55 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,55 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tuğra Tasarım Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tuğra Tasarım Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tuğra Tasarım Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tuğra Tasarım Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tuğra Tasarım Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.