Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Kolye Ucu

12.464,00 TL

Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta güçlü bir tılsım olarak kabul edilen nazar boncuğu simgesi, ruhu parıltısıyla süsleyen altınla birleşerek nadide bir güzellik seni bekliyor. İnceden kalına gelen yuvarlak tasarımı ve üzerindeki minik nazar boncuk detaylarıyla Fortuna tasarım kolye tüm zarafeti ve şıklığıyla içinizdeki enerjiyi, güçlü tılsımıyla korumasına izin verin.

Stok Kodu 14A23E03234
Barkod 14A23E03234 - Gram : 4,07 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,07 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Boncuk Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.