Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Trabzon Bilezik

34.351,00 TL

Trabzon bilezik altının danteli gibidir ve yüzyıllar öncesinden gelen zamansız bir mirastır. Trabzon bileziğin günümüzde farklılık yaratan kısmı ise toka bölümüdür. Bu bölüm hem kilit kısmıdır hem de altın bilekliği farklı bir stil ile tamamlar. Dokusunu tarihten, rengini altından alan hisleriyle zamanın ötesinde, tavrıyla iddialı bir görünüm sağlayan 14 Ayar Trabzon Bilezik teninize unutulmaz bir asalet katacak.

Stok Kodu 14A23A02802
Barkod 14A23A02802 - Gram : 16,36 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 16,36 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Trabzon Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Trabzon Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Trabzon Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Trabzon Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Trabzon Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.