Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük

7.530,00 TL

Taşlı altın yüzükte, zirkon taşların düzenlediği aşırı ışıltılı partiyi görebiliyor musun? Kalın ve bombeli tarzının yanında, montürün altındaki hafif boşluk ışığı en iyi şekilde yansıtmak için tasarlanıyor. Uzaktan bakıldığında beyaz görünümünün altında yatan sarı altın parlaklığı, seni başrol yapmak için bekliyor.

Stok Kodu 14A1A53217
Barkod 14A1A53217 - Gram : 2,85 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,85 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap