Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yonca Bileklik

8.081,00 TL

Sadeliğin ön planda olduğu su gibi duru ve saf görünümü ruhunda hissetmeye ne dersin? Minimal zincirin orta noktasına minik çiçeğin kondurulması tenine ışıltılı bir hava katacak. Van Cleef altın bileklik ile sadelikten vazgeçmeyen kadınların tercihi olmaya aday!

Stok Kodu 14A23E03491
Barkod 14A23E03491 - Gram : 2,64 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,64 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yonca Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yonca Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yonca Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yonca Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yonca Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.