Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Sallamalı Güneş Küpe

7.000,00 TL

Güneş, enerji ve güç kaynağıdır. Altın Güneş Küpe, zarifliğe uzanan kolları ile gücünün ötesinde bir etki bırakıyor. Kendinden emin ve sanatsal tavrını dalgalı uzanan ince kolları ile taçlandırıyor. Bu ışıltılı etkiyi üzerinde sıralanan taşlar, çarpıcı hale getiriyor. Işıltılı taşların sarı altın ile birleşimi, seni zarafetin zirve noktasına ulaştırıyor. Altın Güneş Küpe, her gününü ısıtacak bir dost olmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A23E04284
Barkod 14A23E04284 - Gram : 2,64 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,64 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sallamalı Güneş Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Sallamalı Güneş Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sallamalı Güneş Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Sallamalı Güneş Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Sallamalı Güneş Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.