Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Oval Yadigar Kolye Ucu

11.573,00 TL

Altının beyaz taşlarla kontrast görünümü ovalin estetik algısıyla bütünleşen tavrıyla taçlanıyor. İhtişamlı ve şık olmayı tercih eden kadınların odağında olmayı hak ediyor. Altın yadigar kolye ucu, kontrastlığın ve tutkulu görünümünü ovalin beyaz taşlarla çevrelenmiş asaletiyle vurgulayarak teninle buluşmayı bekliyor.

Stok Kodu 14A23A03339
Barkod 14A23A03339 - Gram : 4,30 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Oval Yadigar Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Oval Yadigar Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Oval Yadigar Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Oval Yadigar Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Oval Yadigar Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.