Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Minimal Yüzük

5.012,00 TL

Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Çemberler halinde sıralanan nazar boncuklu yüzük, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Mavi rengin modern ve estetik dokunuşları, sarı altın renginin dehasına uzanıyor.

Stok Kodu 14A0T01324
Barkod 14A0T01324 - Gram : 1,56 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,56 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Minimal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.