Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Lotus Çiçek Kolye Ucu

11.018,00 TL

Lotus çiçeği, arınma, yeniden doğma, ruhun temizlenmesi olarak bilinir. Çamurlu ve bataklık bölgelerde yetişip çiçek açan lotus çiçeği simgesel olarak zorlu koşullardan sıyrılmayı da temsil eder. En özel anlamıyla Lotus Kolye Ucu, altınında eşsiz gücüyle yorumlanarak ve minik taşlarında dokunuşuyla zarif bir görünüm sağlıyor.

Stok Kodu 14A23E03195
Barkod 14A23E03195 - Gram : 4,00 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,00 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Lotus Çiçek Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Lotus Çiçek Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Lotus Çiçek Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Lotus Çiçek Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Lotus Çiçek Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.