Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA Çağla X Ema Yıldız Kolye Ucu

24.415,00 TL

Zarafetin ötesindeki ışıltılı bir yolculuğa hazır mısın? ihtişamlı ve ışıltılı tasarımıyla adeta kendini yıldız gibi hissedeceğin Çağla x Ema yıldız kolye ucu ile özel gecelerinin yıldızı sen ol ve gösterişli tarzıyla tüm gözleri üzerine çekmeye hazır ol!

Stok Kodu 14A24Y06018
Barkod 14A24Y06018 - Gram : 6,96 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,96 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Çağla X Ema Yıldız Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Çağla X Ema Yıldız Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Çağla X Ema Yıldız Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Çağla X Ema Yıldız Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Çağla X Ema Yıldız Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.