Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kurdele Çocuk Küpe

4.734,00 TL

Minik masumiyetlerin renkli rüyası... Cıvıl cıvıl renklerin en güzel yansımasıyla ve duru enerjilerinin büyülü atmosferinde çocuklarınızı minik ama çarpıcı ışıltılı detayla taçlandırmaya ne dersiniz? Renkli kurdele altın küpe rahat kullanımıyla ve miniklerin teninde zarif duruşuyla mükemmel bir seçim!

Stok Kodu 14A23E04295
Barkod 14A23E04295 - Gram : 1,52 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,52 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kurdele Çocuk Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kurdele Çocuk Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kurdele Çocuk Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kurdele Çocuk Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kurdele Çocuk Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.