Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük

5.816,00 TL

Bagetin güçlü ve şık görünümü, sarı altının enerji dolu zarafetiyle birleşiyor. Orta kısmındaki taşın etrafını kuşatan minik taş detayları ve kenar kısmındaki estetik tasarımı ile parmağında ışıldamayı hak eden Altın Baget Yüzük ile her anında zarafeti yakala!

Stok Kodu 14A23E03608
Barkod 14A23E03608 - Gram : 1,98 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,98 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kenar Taşlı Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.