Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Küpe

2.807,00 TL

Kelebek ruhun özgürlüğünü, zarafetini simgleler. Çocuklarda aynı kelebekler gibi özgür ve masum varlıklardır. Çocuklarınızın saf güzelliğine, etrafı minik taşlarla çevrelenmiş parıltılı küçük bir kelebek kondurmaya ne dersiniz? Altın Kelebek Çocuk Küpe ile saflığın ve masumluğun renkli ifadesi olan çocuklarınızı bu altın küpe ile taçlandırın.

Stok Kodu 14A3Y97688
Barkod 14A3Y97688 - Gram : 1,16 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,16 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Çocuk Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.