Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kartanesi Bileklik

10.594,00 TL

Her bir kar tanesi birbirinden farklıdır. Farkını, doğallığını, zarafetini ve ince ruhunu yansıtırken; o sana, net kalıpları ile sanatsal bir görünüm serpiştiriyor. İç kısımlarda ve kar tanesinin uçlarında bulunan taşlar ışıltını çarpıcı hale getiriyor. Farklı tarz arayanlar için zarif detaylarıyla Kar tanesi altın bileklik tam sana göre!

Stok Kodu 14A23E03488
Barkod 14A23E03488 - Gram : 3,39 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,39 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kartanesi Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kartanesi Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kartanesi Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kartanesi Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kartanesi Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.