Çağrı Merkezi: 444 0 626

ROBERTO BRAVO Nuh'un Gemisi Bileklik

14.524,00 TL

Roberto Bravo'nun el yapımı eşsiz mücevherleri, Nuh'un Gemisi Koleksiyonu ile taçlanıyor. Altın kelebek bileklik, kanatlarında sarıdan maviye çalan drage geçişleri ile estetiği yeniden şekillendiriyor. Zarafet dolu, değişimi ve güzelliği simgeleyen kelebek altın bileklik; her gününde memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2M68383
Barkod 14A2M68383 - Gram : 2,37 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,37 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Nuh'un Gemisi Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Nuh'un Gemisi Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Nuh'un Gemisi Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Nuh'un Gemisi Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Nuh'un Gemisi Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.