Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Kar Tanesi Bileklik

7.692,00 TL

Türk İslam inanışına göre, her bir kar tanesini bir melek taşır. Bunun yanında her bir kar tanesi birbirinden farklıdır. Farkını, doğallığını, zarafetini ve ince ruhunu yansıtırken; kar tanesi bileklik sana, net kalıpları ile sanatsal bir görünüm serpiştiriyor. Sadeliğin eşsiz ihtişamı ile konforlu parçanın tadını çıkar.

Stok Kodu 14A23E03552
Barkod 14A23E03552 - Gram : 2,16 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,16 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kar Tanesi Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kar Tanesi Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kar Tanesi Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kar Tanesi Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kar Tanesi Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.