Çağrı Merkezi: 444 0 626

EMA 14 Ayar Altın Çağla Kalkan Bileklik

16.509,00 TL

Kalkan altın bilekliğin içerisinde bulununan kutup yıldızı, gökyüzündeki en parlak yıldız olarak biliniyor. Her zaman kuzeyi gösterdiğinden yön bulma özelliğini de ifade ediyor. Kalkan ise korunmayı ve dirayeti temsil ediyor. Yaşamda daima kendi ışığınla doğru yoldan ilerlerken, güçlü ve sarsılmaz yönünü vurguluyor. Siyah, asillik, güç ve kararlılığı; sarı, enerji, zekâ, mutluluk ve arzu duygularını çarpıcı şekilde anlatıyor. Kalkanın kenarlarında bulunan taşlar ise bu gücün ve enerjinin daima korunduğunu hatırlatıyor. Zincirin bir bölümünü kuşatan taşlar, göz kamaştıran ışığını vurguluyor. Ema Çağla Kalkan Altın Bileklik doğru yön için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2K87969
Barkod 14A2K87969 - Gram : 11,11 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 11,11 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Çağla Kalkan Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Çağla Kalkan Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Çağla Kalkan Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Çağla Kalkan Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Çağla Kalkan Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap