Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın İğne Vidalı Küpe

4.656,00 TL

Modada farklılık isteyenlere, minik çatal iğne stili yön veriyor. Baş kısmını çevreleyen minik taşlar, ışıltılı etkinin gösterişli yanını ortaya çıkarıyor. Vidalı kullanımı onu sürekli kontrol etme dürtüsünü devre dışı bırakıyor.

Stok Kodu 14A1L55999
Barkod 14A1L55999 - Gram : 1,47 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,47 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın İğne Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın İğne Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın İğne Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın İğne Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın İğne Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap