Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Gurmet Halka Küpe

13.081,00 TL

Gurmet altın küpe, parıltısını senin için yansıtıyor. Altın halka gurmet küpe, sıradışı görünümüyle asil bir duruş sergiliyorken, iç içe geçmiş halkaların tok ve rahat görünümü ile her gününde rahatça kullanabileceğin tamamlayıcı bir parça oluyorken, üç boyutlu tarzı ile farklı bir estetik kazanıyor.

Stok Kodu 14A3O92055
Barkod 14A3O92055 - Gram : 4,27 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,27 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Gurmet Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Gurmet Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Gurmet Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Gurmet Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Gurmet Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.