Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Vidalı Çiçek Küpe

5.428,00 TL

Doğanın sadeliğe dökülmüş berrak görünümü, çiçek figürü ile modern bir dokunuş kazanıyor. Sarı altın etkisi zamanın ruhunu, zengin dokusu ile birleştiriyor. Çiçek zarifliğinin estetik gücünü yakalıyorken, kendine has üslubunu ortaya koyan Altın çiçek küpe ile günlük kullanımlarında ve özel günlerinde parlamak senin elinde!

Stok Kodu 14A1L56002
Barkod 14A1L56002 - Gram : 1,68 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,68 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Vidalı Çiçek Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Vidalı Çiçek Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Vidalı Çiçek Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Vidalı Çiçek Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Vidalı Çiçek Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.