Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük

23.515,00 TL

Taşlı altın yüzüğün doldu dolu görüntüsü ihtişamın gücünü yansıtıyor. Montüre serpiştirilmiş taşlar, altın yüzüğe yoğunluk kazandırıyor. Taşlı altın yüzük, altın rengi ile zenginleştiriliyorken; büyük ve görkemli tarzı, gerçekçi tutkuları yansıtıyor. Net, kararlı ve güçlü bir tarzı besliyorken, minik taşların keskin parlaklıkları ışığa yön veren güçlerini vurguluyor.

Stok Kodu 14A8Y17684
Barkod 14A8Y17684 - Gram : 7,47 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 7,47 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Fantezi Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.