Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik

13.037,00 TL

Yıldız gibi parlamak ve ışıltılar içinde kaybolmak istiyorsan bu Altın Ezme Yıldız Bileklik tam sana göre! Yıldızın en parlak hali, zarif ezme zincir ve nazar boncuğu detayı ile buluşarak daha da parlıyor. Teninde ışıltıyı hissetmek ve gününün her anında parlamak senin elinde!

Stok Kodu 14A23L00011
Barkod 14A23L00011 - Gram : 4,23 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,23 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Ezme Yıldız Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.