Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük

5.326,00 TL

Altın minimal yüzükte yer alan sonsuzluk işareti, kum saatinin yan yatırılmış şeklini ifade ediyor. Bu inanış, yan yatmış kum saatinin akmayı durdurması ile birlikte zamanın da durduğunu, böylece "o anın" sonsuz ve ölümsüz olduğuna dayanıyor. Minimal altın yüzük, dışa doğru çoğalan görüntüsü ile ışıltılı bir anlayışı vurguluyorken; sembolün üzerinde sıralanan ışıltılı taşlar, minimal anlayışa minimal bir ışıltı katıyor.

Stok Kodu 14A24Y03295
Barkod 14A24Y03295 - Gram : 1,66 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Bu ürün 1,66 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Eklem Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.