Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Kolye Ucu

20.087,00 TL

Osmanlı zamanından bu zamana miras kalan en değerli imzası tuğra, altınla birleşerek eşsiz bir damla görünüm sağlıyor. Damla şeklinin etrafını saran minik altın top detayı ve yeşil taşın dokunuşu alışılmış görünümün dışına çıkartıyor. Sende tarzına imza atmak istiyorsan Altın Damla Tuğra Kolye Ucu tam sana göre!

Stok Kodu 14A23E00484
Barkod 14A23E00484 - Gram : 6,58 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,58 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Kolye Ucu ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Kolye Ucu sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Kolye Ucu vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Kolye Ucu ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Damla Tuğra Kolye Ucu kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.