Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik

20.900,00 TL

Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrekli bileklik, zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor. Nazar boncuk detayı ile küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Çeyrek bileklik her gününe uyum göstermek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A24O00045
Barkod 14A24O00045 - Gram : 5,60 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,60 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Çeyrek Altın Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.