Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik

8.500,00 TL

Altının enerjisini ve bagetin ruhunu üzerinde hissetmeye ne dersin? Dikdörtgen kesimi altının ışıltısıyla birleşerek zarif ezme tasarımı ile sağlamlığından güç alırken minik sentetik taşların çevrelediği büyük taşlar, ışığına ışık katmak için seni bekliyor. Altın baget bileklik ile modern bir tarz yakalamak senin elinde.

Stok Kodu 14A23E02964
Barkod 14A23E02964 - Gram : 2,77 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,77 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.