Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Bileklik

3.439,00 TL

Nazar boncuklu bileklik, zincir tasarımı ile rahat ve spor bir tarzı yakalıyorken, geniş halkaları ile yenilikçi yönünü vurguluyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyorken, her kullanımında memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2Y73122
Barkod 14A2Y73122 - Gram : 2,79 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Nazar Boncuklu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap