Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Beyaz Altın Set Su Yolu Bileklik

13.833,00 TL

Pırlanta bileklik deyince akla ilk gelen eşsiz tasarımıyla Su yolu bileklik, altının sıcak ışıltısı sayesinde tutku ve sevgi anlamlarını taşıyorken aynı zamanda sonsuz gücün, özgürlüğün ve her açıdan da şıklığı temsil eden minimal haliyle sonsuz aşkın en güzel ifadesi olan Altın Su yolu bilekliği özgür ruhunla tanıştırmaya hazır mısın?

Stok Kodu 14A3H99540
Barkod 14A3H99540 - Gram : 5,43 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,43 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Set Su Yolu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Set Su Yolu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Set Su Yolu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Set Su Yolu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Set Su Yolu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.