Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Tasarım Kutup Yıldızı Kolye

9.741,00 TL

Kutup yıldızı daima kuzeyi gösterdiğinden yön bulma özelliğini ifade eder ve en parlak yıldızdır. Zarif ve estetik görünümüyle, baş döndüren parıltılı taşların ahengi ve siyahın asilliği Kutup yıldızı altın kolye de buluşuyor. Tek bir detayla yaşamınızda kendi ışığınızla doğru yolda çarpıcı bir duruş sergileyin.

Stok Kodu 14A23E03441
Barkod 14A23E03441 - Gram : 3,20 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,20 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Tasarım Kutup Yıldızı Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Tasarım Kutup Yıldızı Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Tasarım Kutup Yıldızı Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Tasarım Kutup Yıldızı Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Tasarım Kutup Yıldızı Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.