Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Altın Kenar Taşlı Tektaş Baget Yüzük

7.504,00 TL

Bagetin ışıltılı ruhu parmağında parlamak için seni bekliyor. İhtişamlı ve sıradanlıktan uzak görünümüyle bütün odağı üzerine toplamak isteyen kadınların önceliği olmaya aday olan ve iki sıra çevreleyen minik taş detayı ile Altın Baget Yüzük, teninde ışıldamak için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu 14A23E03675
Barkod 14A23E03675 - Gram : 2,71 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,71 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Kenar Taşlı Tektaş Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Kenar Taşlı Tektaş Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Kenar Taşlı Tektaş Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Kenar Taşlı Tektaş Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Kenar Taşlı Tektaş Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.