Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,97 Carat Elmas Set Gül Bileklik

64.878,00 TL

Gül, sadakat ve sözünü tutmanın sembolü olarak görülür. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek Elmas bileklikte yorumlanan bu nadide parçayla her anı büyülemeye ve özel kılmaya hazır mısın?

Stok Kodu ELM23A00065
Barkod ELM23A00065
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Set Gül Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Set Gül Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Set Gül Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Set Gül Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Set Gül Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1208KVS1G
0,8508KVS1G