Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,80 Carat Elmas Kare Tasarım Yüzük

38.486,00 TL

Şık bir gecede düşsel, ihtişamlı, zarafetin temsili büyülü Elmas kare tasarım yüzük altının ışıltısıyla buluşuyor. Elmasın ruhunu teninde hissetmeye ve ışıltılı gecelere imza atmaya ne dersin? Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek zarif bir görünüme imza atıyor. Elmas Tasarım Kare Yüzük ile kendini özel ve güçlü hisset!

Stok Kodu ELM3N04102
Barkod ELM3N04102
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Kare Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Kare Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Kare Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Kare Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Kare Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,0808KVS1G
0,7208KVS1G