Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,74 Carat Pırlanta Tasarım Tektaş Yüzük

40.855,00 TL

Odak noktasındaki efsunlu parıltısıyla pırlanta tektaşı destekleyen yan tarafındaki minik pırlantalar daha da ışıltı katıyor. En özel aşkların ve en tutkulu sevgilerin sembolü olan Pırlanta tasarım tektaş yüzük ile aşkınıza imzanızı atmak için hazır olun!

Stok Kodu PRL3M07159
Barkod PRL3M07159
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tasarım Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tasarım Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tasarım Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tasarım Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tasarım Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2114KVS1F
0,5314KVS1F