Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,47 Carat Elmas Gül Küpe

27.555,00 TL

Elmas gül küpe, sadakat ve sözünü tutmanın sembolü olarak görülür. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek Elmas küpede yorumlanan bu nadide parçayla her anı büyülemeye ve özel kılmaya hazır mısınız?

Stok Kodu ELM2M03181
Barkod ELM2M03181
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Gül Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Gül Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Gül Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Gül Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Gül Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1208KVS1G
0,3508KVS1G