Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,40 Carat Pırlanta Efektli Baget Kolye

26.076,00 TL

En zarif kesim türlerinden biri olan baget pırlantanın ışıltısında sana göz kırpıyor. Pırlanta efektli baget kolye, odak noktasındaki pırlantanın etrafını saran minik parıltılarıyla ve bilek kısmındaki ara ara serpiştirilen pırlanta detayı ile özel günlerinde sana eşlik etmek ve pırlantanın büyüsünde kaybolman için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu PRL2S05936
Barkod PRL2S05936
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Efektli Baget Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Efektli Baget Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Efektli Baget Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Efektli Baget Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Efektli Baget Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,1714KSI1G
0,2314KSI1G