Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,31 Carat Elmas Sırataş Yüzük

15.366,00 TL

Elmas beştaş yüzük, sadakat ve sözünü tutmanın sembolü olarak görülür. Elmas, binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır. Altının asaletiyle elmasın eşsiz parıltısı bir araya gelerek Beştaş yüzükte yorumlanan bu nadide parçayla her anı büyülemeye ve özel kılmaya hazır mısınız?

Stok Kodu ELM0A02503
Barkod ELM0A02503
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Sırataş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Sırataş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Sırataş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Sırataş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Sırataş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,3108KVS1G