Çağrı Merkezi: 444 0 626

0,29 Carat Elmas Set Tasarım Küpe

24.256,00 TL

Asalet ve ihtişam deyince akla ilk gelen değerli taş olan elması altının ışıltısında yorumlayarak ortaya eşsiz bir tasarım yüzük sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Elmas set tasarım küpenin göz alıcı parlaklığını kulağınızda hissedin ve en özel anlarınıza eşlik etmesi için izin verin!

Stok Kodu ELM24H00039
Barkod ELM24H00039
Renk Rose
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Set Tasarım Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Set Tasarım Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Set Tasarım Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Set Tasarım Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Set Tasarım Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,2108KVS1G
0,0808KVS1G